Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJComments has a deprecated constructor in /home/tochkazoru/public_html/plugins/content/jcomments/jcomments.php on line 25

ВСІ ВИДИ ДОПОМОГИ ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ ОЧЕЙ

«Точка зору» — офтальмологічний центр європейського рівня, який відповідає сучасним стандартам не лише Українського законодавства, а й міжнародним вимогам відносно лікувальних закладів. Головний принцип нашої роботи — завжди надавати пацієнтам новітні та максимально ефективні методики лікування, доступні сучасній офтальмології.

Офтальмологічна клініка "Точка зору"

Ми робимо акцент на надточному та найповнішому обстеженню зорової системи у дітей та дорослих. Завдяки новітній діагностичній апаратурі та високому професіоналізму лікарів ми швидко та якісно можемо встановити причину захворювання та призначити відповідне лікування.

 

Фахівці «Точки Зору» вирізняються високою кваліфікацією та професійним досвідом у галузі лікування та діагностики органів зору.

У нашому центрі ми надаємо повний спектр послуг з офтальмології, починаючи з підбору окулярів та лінз і закінчуючи найскладнішими хірургічними операціями в амбулаторних умовах.

 

ПАМ'ЯТАЙТЕ! Очі — це не лише орган зору; детальне обстеження очей дозволяє дізнатися про стан артерій та вен. Порушення обміну речовин впливає на кровоносні судини, і офтальмологічний огляд є найважливішим етапом ранньої діагностики таких захворювань, як цукровий діабет, гіпертонічна хвороба, атеросклероз судин головного мозку, остеохондроз, розсіяний склероз, захворювання нирок, шлунково-кишкового тракту; пухлини різної локалізації; гострі та хронічні інфекції та ін.

Співробітники офтальмологічного центру "Точка Зору"

У зв'язку з цим вкрай важливо регулярно проходити огляд в офтальмолога, навіть якщо Ви не відчуваєте проблем із зором.

ОФТАЛЬМО-ЕНДОКРИНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «ТОЧКА ЗОРУ» пропонує Вам послуги з діагностики та лікування захворювань органів зору згідно з сучасними світовими стандартами.


Запис на консультацію за номерами:
+38 (050) 201 35 35
+38 (067) 201 35 35