Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJComments has a deprecated constructor in /home/tochkazoru/public_html/plugins/content/jcomments/jcomments.php on line 25

В офтальмо-ендокринологічному центрі «Точка Зору» ми приділяємо особливу увагу дітям віком до 10 років. Адже відомо, що проблеми із зором часто проявляються саме в дитячому віці, і вчасно розпочате лікування може, як мінімум, зупинити розвиток захворювання.

Дитяча офтальмологія. «ТОЧКА ЗОРУ» м. Коломия

Короткозорість, далекозорість, астигматизм, амбліопія, косоокість, вроджені катаракта та глаукома, проблеми з сітківкою — це далеко не повний перелік проблем, які успішно розв’язують офтальмологи нашого центру.

Офтальмо-ендокринологічний центр «ТОЧКА ЗОРУ» оснащений різноманітним, в тому числі унікальним, обладнанням для діагностики зору у дітей. Діагностика проводиться абсолютно безпечно, не завдає незручностей дитині та дозволяє забезпечити точність постановки діагнозу.

Очна патологія спостерігається у дітей раннього шкільного віку і підлітків, що пояснюється великими зоровими навантаженнями. Якщо ви помічаєте, що дитина мружиться, все нижче нахиляється над книгою; очі часто червоні; знижується посидючість та концентрація — це може вказувати на падіння гостроти зору. До того ж, якщо в сім’ї є випадки міопії, астигматизму чи інших захворювань очей, варто регулярно обстежувати дитину, щоб уникнути розвитку патології.

Коли слід звернутися до дитячого офтальмолога?

Крім щорічного профілактичного відвідування офтальмолога, дитину необхідно показати лікарю при наступних станах:

  • біль або дискомфорт в очах;
  • почервоніння очей;
  • печіння і свербіж;
  • сильна сльозогінність;
  • гноїння в очах;
  • відчуття «піску» чи стороннього предмета в оці;
  • падіння гостроти зору;
  • непереносність світла;
  • викривлене бачення навколишніх об'єктів (роздвоєння і т.п.).

Якщо у Вашої дитини є проблеми із зором, радимо звернутися за допомогою до досвідчених та привітних офтальмологів нашого центру. Вони з легкістю встановлять точний діагноз і розпочнуть лікування, показане саме вашій дитині. Такий стандарт роботи забезпечує отримання найкращого результату та уникнення неприємного досвіду для вашої дитини.


Запис на консультацію за номерами:
+38 (050) 201 35 35+38 (067) 201 35 35