Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJComments has a deprecated constructor in /home/tochkazoru/public_html/plugins/content/jcomments/jcomments.php on line 25

Контактна корекція зору — це використання контактних лінз, які допомагають людині з очними патологіями покращити гостроту зору.

Контактна корекція показана в тих випадках, коли йдеться про неможливість проведення хірургічного втручання, яке б виправило патологію зору.

Контактна корекція зору. «ТОЧКА ЗОРУ» м. Коломия

Спосіб корекції зору вибирається після виконання повної діагностики з урахуванням виду, ступеня порушення зору та індивідуальних особливостей пацієнта. Контактна корекція зору не має вікових обмежень.

КОНТАКТНІ ЛІНЗИ — ЧУДОВА АЛЬТЕРНАТИВА ОКУЛЯРАМ

Переваги контактної лінзи відносно окулярів полягають у тому, що:

 • не звужують полів зору;
 • не спотворюють розмірів і зображення предметів;
 • можуть забезпечити вищу гостроту зору, наприклад, при корекції астигматизму рогівки;
 • застосовуються для лікування захворювань рогівки та для місцевого введення лікарських препаратів;
 • маючи фільтр від ультрафіолетових променів, захищають рогівку від периферичних та косих променів потенційно шкідливого ультрафіолетового випромінювання;
 • не спотворюють зовнішність;
 • можуть застосовуватися для зміни натурального кольору очей і маскування їх дефектів;
 • не обмежують активну діяльність, зручні при заняттях спортом;
 • не пітніють, не тиснуть на перенісся.

У клініці "ТочкаЗору" ми пропонуємо високоякісну контактну корекцію зору за допомогою сучасних контактних лінз. Наша мета - забезпечити комфортне та безпечне відновлення зору для наших пацієнтів.

 1. Індивідуальний підбір контактних лінз Наших фахівці проводять детальний аналіз зору та враховують індивідуальні потреби кожного пацієнта для підбору найбільш підходящих контактних лінз.

 2. Широкий асортимент контактних лінз Ми пропонуємо широкий вибір контактних лінз від провідних виробників, включаючи одноденні, термінові, мультіфокальні, торичні та кольорові лінзи.

 3. Професійна консультація та навчання Наші досвідчені фахівці надають консультації з правильного використання та догляду за контактними лінзами, щоб забезпечити вашому зору максимальний комфорт та безпеку.

ВАЖЛИВО! Перед підбором лінз необхідне повне офтальмологічне обстеження. Тільки фахівець може підібрати тип лінзи, яка оптимально підійде саме Вам. Лікар визначить головні параметри контактних лінз: радіус викривлення рогівки та оптичну силу лінз в діоптріях; пояснить пацієнту правила носіння лінз, особливості догляду за ними; обумовить регулярність заміни.

Іноді тільки при використанні контактних лінз можна домогтися значного поліпшення зору.


Запис на консультацію за номерами:
+38 (050) 201 35 35+38 (067) 201 35 35