Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJComments has a deprecated constructor in /home/tochkazoru/public_html/plugins/content/jcomments/jcomments.php on line 25

У клініці "ТочкаЗору" ми пропонуємо комплексну діагностику зору з використанням сучасного обладнання та підходів. Наше завдання – забезпечити професійний контроль та своєчасне виявлення проблем із зором.

 • Сучасні методи діагностики
  У "Точці Зору" ми використовуємо передові методи діагностики зору, які дозволяють точно визначити стан очей та виявити можливі захворювання.
 • Досвідчені фахівці
  Наша команда лікарів-офтальмологів має багаторічний досвід у галузі діагностики та лікування захворювань очей. Ми постійно підвищуємо свою кваліфікацію та стежимо за новими розробками в галузі діагностики зору.
 • Комплексний підхід
  Ми проводимо комплексне обстеження зору, включаючи оцінку гостроти зору, вимірювання внутрішньоочного тиску, дослідження поля зору, а також більш детальне обстеження за необхідності.
 • Індивідуальний план обстеження
  Кожному пацієнту ми розробляємо індивідуальний план обстеження з огляду на вік, наявність супутніх захворювань та ризик розвитку очних патологій.
 • Комфорт та зручність
  Ми пропонуємо затишні умови для проведення діагностики зору, а також гнучкий графік роботи, щоб задовольнити потреби кожного пацієнта.


Навіщо необхідна повна діагностика зору?

Діагностика зору — це важлива складова в профілактиці очних захворювань і збереженні зору на довгі роки. Як показує наша практика, виникнення захворювань очей можливо в будь-якому віці, тому кожному необхідно хоча б раз на рік проходити офтальмологічне обстеження.

Діагностика зору дорослих та дітей. «ТОЧКА ЗОРУ» м. Коломия

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

Як проходить діагностика зору?

Діагностичні процедури займають 40-90 хв, в залежності від характеру скарг пацієнта, об'єктивних свідчень і його віку. В ході обстеження визначаємо гостроту зору, рефракцію; вимірюємо внутрішньоочний тиск; оглядаємо очі за допомогою спеціального мікроскопа (процедура біомікроскопії). Також досліджується очне дно, а саме стан сітківки та зорового нерва при вузькій або розширеній зіниці (офтальмоскопія). Може визначатися рівень сльозопродукції. За показаннями детально досліджується поле зору (периметрія), а також стан переднього кута ока.

Додатково вимірюється товщина рогівки та довжина передньо-задньої осі ока. Апаратні дослідження також включають ультразвукову діагностику очей (А-сканування) і комп'ютерну кератотопографію, оптичну когерентну томографію. Можливі й інші додаткові дослідження, які проводяться згідно з запитом.

Застосування новітнього діагностичного обладнання останнього покоління дозволяє виявити практично всі захворювання ока:

 • порушення рефракції (короткозорість, далекозорість, астигматизм), катаракту, глаукому;
 • захворювання сітківки (в тому числі при системних захворюваннях організму, таких як діабет);
 • хвороби зорового нерва і т.д.

Після проведеного огляду офтальмолог обов'язково розмовляє з пацієнтом, пояснюючи та розшифровуючи отримані результати. За результатами діагностичного обстеження спеціалістом призначається лікування або даються профілактичні рекомендації.

ПАМ'ЯТАЙТЕ, захворювання очей можливі в будь-якому віці, регулярні щорічні огляди допоможуть вберегти зір. Результати діагностики — суворо конфіденційна інформація, яку ми не надаємо нікому, окрім Вас.

Не відкладайте турботу про свій зір! Запишіться на діагностику зору в клініці "ТочкаЗору" та переконайтеся, що вашим очам забезпечений професійний контроль


Запис на консультацію за номерами:
+38 (050) 201 35 35+38 (067) 201 35 35