Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJComments has a deprecated constructor in /home/tochkazoru/public_html/plugins/content/jcomments/jcomments.php on line 25

Астигматизм досить поширений дефект зору, пов'язаний з порушенням форми кришталика, рогівки або всього ока, який може спричинити короткозорість або далекозорість. Основним симптомом астигматизму є погіршення зору.

Астигматизм часто зустрічається у дітей. Дитина може плутати схожі друковані символи й букви, скаржитися на погіршення зору та частий головний біль, дискомфорт в надбрівній області.

Лікування астигматизму. «ТОЧКА ЗОРУ» м. Коломия

Види астигматизму

Розрізняють:

 • вроджений астигматизм;
 • набутий, який виник внаслідок оперативних втручань, захворювань очей, перенесеної травми.

А в залежності від області пошкодження, існує:

 • рогівковий астигматизм, викликаний неправильною формою рогівки ока;
 • кришталиковий — більш рідкісний і менш шкідливий, оскільки у кришталика заломлювальна здатність менша, ніж у рогівки.

Невеликий астигматизм пацієнти можуть не помічати, вважаючи, що порушення зору викликано короткозорістю або далекозорістю.

Однак захворювання можна запідозрити, якщо пацієнт:

 • плутає або переставляє місцями літери при читанні;
 • бачить предмети в спотвореному вигляді;
 • скаржиться на швидку стомлюваність очей;
 • не може підібрати окуляри.

Як і будь-яка очна хвороба, астигматизм вимагає ретельного обстеження і професійного лікування. Оснащення нашого центру дозволяє діагностувати найменші патології органів зору.

Для дослідження астигматизму в «Точці Зору» ми практикуємо:

 • визначення гостроти зору (візіометрія) з корекцією і без;
 • скіаскопію, яка ще називається тіньовою пробою (визначає рефракцію за рухом тіні, яка відбивається в зіниці);
 • біомікроскопію, виявляючи можливі причини розвитку астигматизму;
 • офтальмоскопію, визначаючи патології очного дна і склоподібного тіла;
 • комп'ютерну кератотопографію, яка аналізує ступінь рогівкової патології.

Найпоширенішим методом лікування астигматизму є оптична корекція спеціальними окулярами зі складними циліндричними лінзами. Корегувати астигматизм можна жорсткими та м'якими контактними лінзами. Вони більш зручні, ніж окуляри, навіть при високому ступені астигматизму.

У клініці "ТочкаЗору" ми пропонуємо комплексний підхід до діагностики та лікування астигматизму. Наша мета - відновити чіткість зору і покращити якість життя наших пацієнтів.

 1. Сучасна діагностика астигматизму У "ТочкаЗору" ми використовуємо передові діагностичні методи, які дозволяють виявити астигматизм на ранніх стадіях та визначити оптимальну стратегію лікування.

 2. Індивідуальний підхід до лікування Ми розробляємо персоналізовані програми лікування астигматизму, враховуючи особливості кожного пацієнта та стадію захворювання.

 3. Професійна команда Наша команда досвідчених лікарів-офтальмологів постійно підвищує свою кваліфікацію та слідкує за новими розробками в галузі лікування астигматизму.

 4. Широкий спектр методів лікування У "ТочкаЗору" ми пропонуємо консервативне і хірургічне лікування астигматизму, включаючи лазерні методи та мікроінвазивні технології.

 5. Комфорт та турбота про пацієнт

Але окуляри й лінзи — це методи, які лише корегують астигматизм. Кардинально і надовго позбутися астигматизму можливо лише за допомогою рефракційної хірургії.

Лікуванням астигматизму в нашому центрі займаються кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Сучасне обладнання, препарати європейської якості та досвід наших лікарів допоможуть вам впоратися із захворюваннями ока.


Запис на консультацію за номерами:
+38 (050) 201 35 35+38 (067) 201 35 35